Neuroturunduse labor annab ühiskonnale tagasi. Oleme teinud neuroturunduse uuringuid juba üle 5 aasta. Laboris on juhendatud üle 50 lõputöö ning ettevõtetele on tehtud kümneid rakendusuuringuid. 2020 aasta algab meie jaoks teisiti, sest esiteks labor kolib uude Delta majja. Sellega saame enda kasutusse Baltikumi parima neuroturunduse labori ruumi. Teiseks hakkame läbi viima neuroturunduse workshoppe ettevõtete ja organisatsioonidele.

Workshopi idee on lihtne – tutvustada neuroturunduse uuringumeetodeid, meie laborit, kasutatavaid seadmeid ja tehnikaid.

Teadust ja teadmust rikastatakse erinevate neuroturunduse katsete tegemises. Iga workshopi käigus valmib ka üks miniuuring. Kõik osalejad näevad kuidas toimub katse ning näevad kuidas uuringu tulemuseni jõutakse. Muidugi ka seda mis on uuringu tulemused. Võimalus on teha miniuuring organisatsiooni oma visuaalse materjaliga (tooted, promotsiooni materjalid, reklaamid või veebileht).

Esimene workshop toimus EASi analüüsi ja rakendusuuringute valdkonna töötajatele 17 detsembril. Tegime osalejatega pilgujälgimise katseid eri tüüpi pilgujälgijatega. Ekraani pilgujälgimise ja mobiilsete pilgujälgimise prillide kõrval demonstreerisime ka labori uusimat seadet VRiiulit, kus on võimalik tooteid testida virtuaalse reaalsuse poeriiulil. Lisaks näitame kuidas me FaceReader tarkvaraga emotsioone mõõdame ja Shimmer GSR seadet afekti mõõtmiseks kasutame.

Workshopi korraldamiseks võiks ühendust võtta kas meie veebilehe vormi kaudu või kirjutada otse kristian.pentus@ut.ee või andres.kuusik@ut.ee.